Lekker makkelijk: klik op het logo van je favoriete supermarkt om de ingrediënten toe te voegen.
En zo maak je het:
Verwarm je oven voor op 170 graden.
Doe vervolgens alle ingrediënten voor de crumble in een kom en met een handmixer mix je het geheel tot je mooie korrels hebt. Je kunt dit ook met de hand doen natuurlijk.
Leg de korrels op een bakplaat bekleed met bakpapier en zet dan in de oven voor 20 minuutjes tot de crumble mooi goudbruin is. Haal hem daarna uit de oven en laat rustig afkoelen.
De kersensaus maak je door 20 kersen te ontpitten en doe ze in een hoge maatbeker. ( zodat je straks niet onder de spetters zit). Zet je staafmixer erin en mix tot alle kersen vermalen zijn.
Neem een kom erbij en doe hierin eerst de mascarpone, klopt deze tot hij luchtig is. Voeg daarna de slagroom en de suiker toe. Begin op de laagste stand met kloppen en verhoog steeds een beetje de snelheid. Klop het geheel op tot je een lekkere dikke slagroom hebt.
Neem de glaasjes erbij en schep hier eerst een laagje crumble in. Vervolgens een laagje slagroom en daarop weer een laagje kersensaus. Vul het glaasje tot bovenaan en decoreer met wat losse kersen.
Heerlijk Happen!
Nutrition Facts
Zomers kersen toetje met crumble
Amount per Serving
Calories
962
% Daily Value*
Fat
85
g
131
%
Saturated Fat
52
g
325
%
Trans Fat
0.4
g
Polyunsaturated Fat
3
g
Monounsaturated Fat
15
g
Cholesterol
228
mg
76
%
Sodium
200
mg
9
%
Potassium
304
mg
9
%
Carbohydrates
41
g
14
%
Fiber
2
g
8
%
Sugar
22
g
24
%
Protein
12
g
24
%
Vitamin A
3019
IU
60
%
Vitamin C
4
mg
5
%
Calcium
188
mg
19
%
Iron
1
mg
6
%
* Percent Daily Values are based on a 2000 calorie diet.