🕒 Bereidingstijd: 7 minuten 👨🍳 Moeilijkheid: ★★☆☆☆
Matcha, je houdt ervan of niet… veelal zit er geen middenweg hierin. Maar soms moet je ook nieuwe smaken leren waarderen. Sommige dingen heb ik pas veel later in het leven ontdekt, waar matcha er één van is. Sowieso hoorde je er twintig jaar geleden echt helemaal niks over, dus we gaan ook gewoon met onze tijd en de “hypes” mee. Veel mensen zullen het kennen van die yuppen of hipsters binnen de ring van Amsterdam die het drinken, maar geloof me ook hier op het platteland kun je deze Kokosmelk kiwi iced matcha heel gemakkelijk zelf maken. Dus gooi de blender aan en schenk jezelf een hele verfrissende matcha in en neem even een momentje voor jezelf.

Kokosmelk Kiwi Iced Matcha: Gezonde Smoothie in 5 Minuten
Maar wat is dat matcha poeder dan? Matcha poeder is een fijn gemalen groene theepoeder, afkomstig uit Japan.Het wordt gemaakt van de jongste en meest delicate theebladeren van de Camellia sinensis plant, die speciaal zijn geteeld en verwerkt. In tegenstelling tot gewone groene thee, waar je alleen een extract van de theebladeren drinkt, consumeer je bij matcha het hele theeblad. Hierdoor krijg je een hogere concentratie voedingsstoffen en antioxidanten binnen. Gecombineerd met de kiwi, siroop en kokosmelk maakt dit een heel verfrissend drankje.

Stap-voor-stap Bereiding van het recept
Hier vind je het complete recept met alle ingrediënten die je nodig hebt. Ik hoop dat je veel plezier hebt met het bereiden van onderstaand gerecht.

Kokosmelk kiwi iced matcha
Hoeveel sterren geef jij dit recept?
Print Mail recept Pin Beoordeel receptBenodigdheden:
Ingrediënten:
- 2 tl matcha
- 200 ml kokosmelk
- 2 el siroop
- 1 limoen - uitgeperst
- 2 kiwi's - geschild en in de blender
- ijsklonten
Lekker makkelijk: klik op het logo van je favoriete supermarkt om de ingrediënten toe te voegen.
En zo maak je het:
- Kook 100 ml water en laat het afkoelen. Doe 2 theelepels matcha in een kom en giet er ongeveer 80ml water bij en klop de matcha met een garde of speciale matchaklopper op.
- Schil de kiwi's en doe ze in een blender en draai tot ze vloeibaar zijn.
- Pers de limoen uit.
- Schenk de kiwi in de glazen, en vul aan met ijsklonten, en schenk dan het limoensap, de kokosmelk, siroop, en dan de matcha toe. Even roeren en dan genieten maar!
Matcha, ik drink het zeker vaker maar heb er nog geen andere versies van op mijn site staan. Dus ik voel dat dat zeker tijd gaat worden!! Verwacht de komende tijd dan ook verschillende versies, tot die tijd geef ik je wat andere fijne drankjes als voorbeeld die je ook een keer gemaakt moet hebben!!

Heerlijke Happen is een multi media bedrijf, je kunt me daarom ook op de diverse sociale media vinden. Volg me op Facebook, Pinterest en Instagram onder @heerlijkehappen. Als je dit recept maakt zou ik het leuk vinden als je me tagged met #heerlijkehappen. Een reactie hieronder in de comments is ook leuk natuurlijk!
Snel maar eens proberen!
Lekker