🕒 Bereidingstijd: 14 minuten 👨🍳 Moeilijkheid: ★★☆☆☆
Zin in een frisse, simpele pasta? Met deze lemonpepper pasta zet je in 14 minuten een heerlijk zomers bord op tafel. Ook makkelijk voor drukke dagen – probeer ‘m snel en geniet!
Wat mij betreft hoeft lekker eten helemaal niet zo ingewikkeld te zijn. Laatst had ik het er met een collega over die bijvoorbeeld liever niet naar een Michelinster restaurant gaat. Te veel kleine hapjes, te veel diverse smaken die elkaar opvolgen. Gewoon simpel en lekker eten dat had de voorkeur. Hoewel ik me zo nu en dan echt wel eens kan laten gaan in een restaurant kook ik thuis ook gewoon graag met goede eenvoudige ingrediënten. zo ook deze Frisse vegetarische lemonpepper pasta. Simpelweg pasta met verse citroen, en de lemonpepper kruidenmix. Het heeft een beetje weg van de cacio è pepe pasta maar dan zónder de hoeveelheid kaas die in die specifieke pasta wel volop aanwezig is.

Frisse vegetarische lemonpepper pasta – snel en makkelijk recept
De grap is overigens dat in deze mix ook korianderpoeder zit, en waar ik bij verse koriander echt direct een zeepsmaak ervaar heb ik dat met de poeder versie dus niet. Het is natuurlijk ook maar een klein bestandsdeel want de peper die proef je zéker! Ik strooide een klein beetje Parmezaanse kaas net voor serveren erbij en dan is het smullen maar. Echt heerlijk in al zijn eenvoud. Let op het zuurtje van de citroen proef je dus wel goed omdat het geen saus is met room. Hou jij niet van zuur of citroen dan zou je dat weg kunnen laten als je de saus maakt, maar voeg anders gewoon ietjes minder toe en geniet gewoon van het frisse van deze pasta!

Stap-voor-stap Bereiding van het recept
Hier vind je het complete recept met alle ingrediënten die je nodig hebt. Ik hoop dat je veel plezier hebt met het bereiden van onderstaand gerecht. Heerlijke Happen!

Frisse vegetarische lemonpepper pasta
Hoeveel sterren geef jij dit recept?
Print Mail recept Pin Beoordeel receptBenodigdheden:
Ingrediënten:
- 250 gram spaghetti
- 1 citroen - uitgeperst
- 1½ tl lemonpepper kruidenmix
- 1 teen knoflook - fijngehakt
- 50 gram roomboter
- 1 takje peterselie - fijngehakt
- 25 gram Parmezaanse kaas
Lekker makkelijk: klik op het logo van je favoriete supermarkt om de ingrediënten toe te voegen.
En zo maak je het:
- Kook de pasta voor 9 minuten in water met zout. Haal 1 kopje kookwater uit de pan. (Een 50 tot 75 ml)
- Hak de knoflook, en peterselie.
- Smelt de boter in de koekenpan en op laag vuur bak je de gehakte knoflook. Voeg de lemonpepper toe en bak deze even mee.
- Schenk het citroensap erbij en een beetje kookvocht en laat het geheel wat inkoken.
- Laat de spaghetti uitlekken in een vergiet en voeg toe aan de pan en hussel de saus over de pasta.
- Serveer met de peterselie en Parmezaanse kaas. Heerlijk Happen!
Oehlala pasta…. ben jij er net als ik ook zo dol op? Dat snap ik, en natuurlijk heb ik nog heel veel andere fijne pasta’s die je zeker eens een keer zou moeten proberen. Laat me je een aantal hele fijne voorbeelden geven:
Heerlijke Happen is een multi media bedrijf, je kunt me daarom ook op de diverse sociale media vinden. Volg me op Facebook, Pinterest en Instagram onder @heerlijkehappen. Als je dit recept maakt zou ik het leuk vinden als je me tagged met #heerlijkehappen. Een reactie hieronder in de comments is ook leuk natuurlijk!
Helemaal geweldig deze pasta