
Gezonde en lekkere banana split
De banana split is een heerlijk nagerecht en bestaat natuurlijk al jaren. Heel erg gezond is hij helaas niet met ijs en slagroom… Van oudsher is het natuurijk een toetje, die we allemaal al wel eens gegeten hebben. In 1904 is dit nagerecht voor het eerst gemaakt door David Strickler. David Strickler werkte als een apotheker in opleiding. Hij werkte in Latrobe Pennsylvania. niet bepaald het centrum van hippe recepten en ontbijtjes hè?!
Deze variatie op de bananensplit is makkelijk te maken dan het origineel en wat nog belangrijker is hij is een stukje gezonder! Deze gezonde en lekkere banana split kun je ook maken als ontbijtje voor een lekker begin van de dag. Laten uwe beginenen met dit recept.
Dit heb je nodig:

- 1 banaan
- een aantal lepels Griekse yoghurt
- een aantal eetlepels granola
- vers fruit zoals aardbeien/frambozen/bosbessen
- choconibs of chocokrullen
Dit is hoe je de hem maakt:
-Snij eerst de banaan voor de lekkere Banana split door het midden en leg deze daarna op een bord.
-Decoreer dan de banaan met de yoghurt en de rest van de ingrediënten en strooi en nog wat nootjes of chocoladekrullen op. Heerlijk Happen!

Gezonde banana split
Benodigdheden:
Ingrediënten:
- 1 banaan
- 3 lepels Griekse yoghurt
- 3 lepels granola
- vers fruit zoals aardbeien/frambozen/bosbessen
- choconibs of chocokrullen
En zo maak je het:
- Snij eerst de banaan door het midden en leg deze daarna op een bord.
- Decoreer dan de banaan met de yoghurt en de rest van de ingrediënten en strooi en nog wat nootjes of chocoladekrullen op.